Тужне вијести за кик-бокс спорт Републике Српске долазе из Француске.
У Паризу је преминуо Милан Мики Хршум, један од пионира кик-бокса у Републици Српској и велики шампион.
Хршум је био вишеструки шампион СР Југославије у кик-боксу и освајач бронзане медаље на првенству Европе у кик-боксу у Београду 1996. године.
То је била прва медаља за Републику Српску у овом спорту на међународним такмичењима.
Одласком у Француску је такође направио успјешну каријеру у тајландском боксу.
Иначе био је на листи 10 најбољих спортиста Републике Српске 1994. године када је завршио на трећем мјесту иза тадашњег побједника Драгише Вулетића и Дејана Сантрача.
Био је и припадник Војске Републике Српске.