Tužne vijesti za kik-boks sport Republike Srpske dolaze iz Francuske.
U Parizu je preminuo Milan Miki Hršum, jedan od pionira kik-boksa u Republici Srpskoj i veliki šampion.
Hršum je bio višestruki šampion SR Jugoslavije u kik-boksu i osvajač bronzane medalje na prvenstvu Evrope u kik-boksu u Beogradu 1996. godine.
To je bila prva medalja za Republiku Srpsku u ovom sportu na međunarodnim takmičenjima.
Odlaskom u Francusku je takođe napravio uspješnu karijeru u tajlandskom boksu.
Inače bio je na listi 10 najboljih sportista Republike Srpske 1994. godine kada je završio na trećem mjestu iza tadašnjeg pobjednika Dragiše Vuletića i Dejana Santrača.
Bio je i pripadnik Vojske Republike Srpske.