Рођено 19 беба у Српској

07.09.2025. 09:07
0
ИЗВОР: srna.rs

У породилиштима у Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 19 беба, 10 дјевојчица и девет дјечака, потврђено је Срни у породилиштима.

У породилишту у Добоју рођено је седам беба, у Бањалуци четири, Приједору три, Градишци и Зворнику по двије, а у Бијељини једна.

Три дјевојчице и четири дјечака рођено је у Добоју, у Бањалуци три дјевочице и један дјечак, у Приједору једна дјевојчица и два дјечака, у Зворнику двије дјевојчице, у Градишци два дјечака, а у Бијељини једна дјевојчица.

У породилиштима у Фочи, Невесињу, Источном Сарајеву и Требињу није било порода.

Коментари 0
Повезане вијести
У Републици Српској за 11 дана више од 2.000 прекршаја непосредној близини школа У Републици Српској за 11 дана више од 2.000 прекршаја непосредној близини школа
У Српској сутра предизборна тишина уочи поновљених предсједничких избора У Српској сутра предизборна тишина уочи поновљених предсједничких избора
Почиње исплата увећаних јануарских пензија Почиње исплата увећаних јануарских пензија
Најчитаније
  • Хрватски злочини у селима Дракулић, Мотике и Шарговац
    21h 7m
    2
  • Прва жена редитељ у бившој Југославији – Прича о Соји
    21h 7m
    1
  • Сутра наизмјенични саобраћај у Жљебовима на путу Соколац - Хан Пијесак
    14h 4m
    0
  • Почиње исплата увећаних јануарских пензија
    21h 5m
    2
  • Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Трифко Грабеж
    17h 15m
    0