Шљивић пети у Лихтенштајну

03.04.2021. 16:33
0
ИЗВОР: Sportdc.net

Паљански скијаш, Марко Шљивић, освојио је пето мјесто на отвореном првенству Мађарске у слалому које је одржано у лихтенштајнском Малбуну.

Шљивић се из Италије преселио у Лихтенштајн те у трци отвореног првенства Мађарске за јуниоре освојио пето мјесто у слалому. За побједником, Делиом Кунцом из Швајцарске заостао је 1.80 секунди. Друго мјесто заузео је Италијан, Матео Канинс, а трећи и четврти су били још двојица Швајцараца, Ник Споери и Рето Мехлер.  Емир Локмић је заузео 13. мјесто.

Емир Локмић је поред тога заузео још једно осмо мјесто у слалому, док један није завршио, а Марко Шљивић један није завршио, а на другом није стартовао.

Коментари 0
Повезане вијести
Историјски успјех за Марка Шљивића Историјски успјех за Марка Шљивића
Паљанин Марко Шљивић сезону отворио побједом Паљанин Марко Шљивић сезону отворио побједом
Шљивић и Батлерова побједници такмичења у слалому Шљивић и Батлерова побједници такмичења у слалому
Најчитаније
  • Из наше прошлости: Како је настао Соколац
    10h 44m
    13
  • Невесињац који је војничке чинове стекао у пет свјетских армија
    9h 33m
    0
  • Ријечи које су добиле назив по одређеним људима
    9h 55m
    30
  • Од данас скупља струја у Српској
    9h 32m
    2
  • Да ли ће надлежни реаговати како би се спријечиле нове трагедије на путевима источног дијела Српске?
    7h 59m
    6