Ставио кључ у браву на 10 дана и раднике одвео у Египат

25.10.2023. 20:30
5
ИЗВОР: buka vijesti

Рекао је да су радници то заслужи и да им је ово награда

Бугојанац Анел Кунић, познат као Куна одушевио је јавност својим потезом.

Наиме, Анел је одлучио на 10 дана ставити “кључ у браву” и одвести своје запосленике на одмор у Египат. Он је казао како су они то заслужили, те да без њих не би направио то што јесте.

– Они су заслужни за резултате и то је награда – рекао је.

Анел је власник рачунарске фирме Electronic-Kuna d.o.o, а баве се продајом и сервисима рачунара, рачунарске опреме, клима уређајима, сигурносним системима и слично.

Он је један од ријетких који цијени своје раднике у времену када многи, управо због односа послодаваца према радницима, напуштају Босну и Херцеговину, јавља Hayat.

Коментари 5
  • Generic placeholder image
    Mare 26.10.2023. 22:08
    Sve pohvale za poslodavca, nema toga puno na žalost. Plate radnika loše, a još ne uplaćuju sve preko banke. A poslodavci uživaju u dobiti koje im radnici ostvare. Zato omladina bježi vani da radi što je glavni i osnovni razlog sve ostalo je šuplja priča.
  • Generic placeholder image
    Goran 26.10.2023. 19:45
    Svaka cast covjeku
  • Generic placeholder image
    Skijaš 26.10.2023. 10:40
    Aferim Anele!
  • Generic placeholder image
    Dragan 26.10.2023. 07:45
    Bravo za poslodavca, svaka cast i sve ti od ruke islo, a sa druge strane svim radnicima da pozelim da se ugledaju na ove momke i nauce kako se postuje firma i doprinosi njenom uspjehu.
  • Generic placeholder image
    Pale 25.10.2023. 23:03
    Svaka ti cast ljudino, sve ti zivo i zdravo bilo. Treba svi privrednici da se ugledaju na tebe.
Повезане вијести
Зашто су радници из БиХ међу најтраженијима у Хрватској Зашто су радници из БиХ међу најтраженијима у Хрватској
БиХ увезла 6.702 страна радника, највише из Индије, Непала и Турске БиХ увезла 6.702 страна радника, највише из Индије, Непала и Турске
Више од 7.400 радних дозвола за запошљавање странаца у БиХ Више од 7.400 радних дозвола за запошљавање странаца у БиХ
Најчитаније
  • Сјећање на војника Сашу Стајића, једну од првих жртава НАТО бомбардовања
    9h 13m
    3
  • Хан Пијесак: Непознати починилац усмртио пса на имању
    6h 30m
    0
  • Посне лазање са шпинатом
    9h 12m
    0
  • Ања Ждрале освојила бронзану медаљу на Европском првенству на Криту
    21h 58m
    0
  • Немања Мајдов освојио 10. Гренд слем медаљу
    21h 40m
    0