Студенткиња из Сарајева преминула од корона вируса

17.10.2020. 09:16
0
ИЗВОР: СРНА

Парламент Универзитета у Сарајеву објавио је да је преминула двадесетједногодишња студенткиња Филозофског факултета, која је била заражена вирусом корона.

Студентски парламент је на званичној Фејсбук страници објавио да је преминула студенткиња била трећа година Филозофског факултета.

Идентитет колегинице нису објавили, јер, како су образложили, за то немају дозволу.

Указали су на важност придржавања превентивних мјера, с обзиром да је све више заражених и да је међу њима све више младих који имају тежа стања.

Апеловали су да сви факултети и академије посебно воде рачуна о епидемиолошким мјерама како би могућност заразе студената и професора свели на минимум.

Коментари 0
Повезане вијести
Зашто званичници из федералног Сарајева све чешће бораве у Лондону Зашто званичници из федералног Сарајева све чешће бораве у Лондону
Ухапшена дјевојка осумњичена да је ножем усмртила мајку! Ухапшена дјевојка осумњичена да је ножем усмртила мајку!
Сарајево: Кћерка убила мајку па покушала да се убије Сарајево: Кћерка убила мајку па покушала да се убије
Најчитаније
  • На данашњи дан умро Бранко Радичевић - поета непролазне младости
    5h 26m
    0
  • Гори депонија у Крупачким стијенама
    8h 6m
    9
  • Људски немар изазвао пожар на депонији отпада у Крупачким стијенама
    7h 44m
    5
  • Тужилаштво: Тијело српске повратнице Јеле Пејић пронађено наго, али није убијена
    23h 27m
    6
  • Бјелица: Пожар стављен под контролу
    6h 48m
    4