Сукоб у тржном центру након пораза Бразила у Катару, погинула дјевојка

10.12.2022. 11:32
0
ИЗВОР: srna.rs

Седамнаестогодишња дјевојка погинула је у пуцњави у близини тржног центра у бразилском граду Баретос, послије пораза Бразила у четвртфиналу Свјетског првенства у фудбалу, саопштила је полиција.

Пуцњави је претходио масовни сукоб испред тржног центра који је почео у оближњем ресторану.

Након неког времена, неколико учесника сукоба дошли су аутомобилом испред тржног центра и отворили ватру на људе који су стајали на улици.

Наоружани нападачи су побјегли са лица мјеста и току је потрага за њима.

Седманестогодишња дјевојка преминула је од посљедица рањавања, а њена другарица је у тешком стању превезена у болници.

Репрезентација Бразила елиминисана је јуче са Мундијала у Катару. "Кариоке" су изгубиле четвртфинални меч од Хрватске након извођења пенала.

Коментари 0
Повезане вијести
Нови формат УЕФА квалификација за СП 2026: Орлови не могу на тзв. Косово Нови формат УЕФА квалификација за СП 2026: Орлови не могу на тзв. Косово
САД објасниле вето у СБ УН САД објасниле вето у СБ УН
Париз изражава жаљење због одбацивања резолуције Париз изражава жаљење због одбацивања резолуције
Најчитаније
  • Рогатичанин Небојша Ерић од дрвета ствара што очима види
    21h 19m
    0
  • ВиК Источно Сарајево: Апел за потрошаче
    22h 37m
    2
  • Калиновачка олимпијада "Гвозно-Моба-Озон 2025"
    23h 13m
    0
  • Романијска Лазарица – права небесница
    1h 37m
    0
  • У Турској пада снијег (ВИДЕО)
    15h 40m
    0