Сутра нестабилно с кишом и хладније

24.04.2025. 17:31
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и ФБиХ сутра се очекује нестабилно и хладније вријеме са кишом или локалним пљусковима праћеним грмљавином.

На југу ће ујутро бити ведрије и углавном суво, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

У наставку дана облачност ће се са сјевера премјештати ка свим предјелима и условити кишу и пљускове с грмљавином.

У Херцеговини су могући и локално јачи пљускови и појава града.

На истоку се током дана очекују и краћи сунчани интервали, те ће тамо бити најтоплије.

Јутарња температура ваздуха износиће од девет до 14, у вишим предјелима од седам, а дневна од 13 на западу до 19 на истоку, у вишим предјелима од 10 степени Целзијусових.

Дуваће слаб до умјерен вјетар и промјенљив или сјеверних смјерова.

У Републици Српској и ФБиХ данас је претежно облачно и нестабилно са слабом кишом или локалним пљусковима праћеним грмљавином, подаци су Федералног хидрометеоролошког завода.

Температура ваздуха у 14.00 часова: Бјелашница четири степена, Чемерно девет, Калиновик 13, Хан Пијесак 14, Билећа, Гацко, Дринић, Кнежево и Соколац 15, Мркоњић Град и Сарајево 18, Рибник и Сребреница 19, Добој, Зворник, Рудо, Требиње и Фоча 20, Вишеград и Мостар 21, Бањалука, Бијељина, Нови Град, Приједор и Србац 22 степена Целзијусова.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра сунчано, температура до 38 степени Сутра сунчано, температура до 38 степени
Од сутра наранџасто упозорење због високе температуре Од сутра наранџасто упозорење због високе температуре
Српска богатија за 26 беба Српска богатија за 26 беба
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    8h 39m
    36
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    15h 29m
    0
  • „Касперијада“ данас у Палама
    14h 29m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    15h 3m
    8
  • Вечерас полуфинале Меморијала "Бошко Вујадин"
    8h 34m
    0