Сутра сунчано и топлије

02.10.2023. 15:36
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и ФБиХ сутра се очекује сунчано и мало топлије вријеме, уз дневну температуру ваздуха до 30 степени Целзијусових.

Јутро ће бити хладно уз маглу око ријека и по котлинама, током дана претежно сунчано и мало топлије, уз малу облачност, а током вечери доћи ће до постепеног наоблачење са сјеверозапада, које ће се премјештати ка југоистоку, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Јутарња температура ваздуха биће од осам до 17, у вишим предјелима од пет, а дневна од 25 до 30, у вишим крајевима од 20 степени Целзијусових.

Дуваће слаб вјетар, претежно јужни и југозападни, саопштено је из Федералног хидрометеоролошког завода.

Температура ваздуха измјерена у 14.00 часова: Бјелашница шест, Калиновик 16, Гацко, Хан Пијесак и Чемерно 17, Фоча и Соколац 19, Вишеград 20, Сребреница и Сарајево 21, Бугојно и Тузла 22, Мркоњић Град, Шипово и Зворник 23, Бијељина, Билећа и Градачац 24, Нови Град, Приједор, Србац, Бањалука, Добој, Бихаћ, Ливно и Зеница 25, Требиње и Широки Бријег 26, Дрвар, Неум и Столац 27, те Мостар 28 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра топлије уз сунчане интервале Сутра топлије уз сунчане интервале
Сутра промјенљиво облачно и вјетровито Сутра промјенљиво облачно и вјетровито
Сутра падавине, појачан вјетар и пад температуре Сутра падавине, појачан вјетар и пад температуре
Најчитаније
  • Прича о Споменку Гостићу и бесмислу рата: “Док рат траје, ја одавде нећу“
    10h 34m
    0
  • Ана Шкиљевић и Вук Мичић најбољи спортисти општине Источна Илиџа за 2025. годину
    22h 56m
    0
  • Посне кнедле од кромпира
    10h 33m
    58
  • Поште Српске пустиле у рад пакетoмат у Источном Сарајеву – пошиљке доступне 24 часа дневно
    8h 27m
    0
  • Тара Соковић вицепрвак Европе
    22h 25m
    2