У стравичној саобраћајној несрећи смртно страдаo пјешак

22.02.2020. 20:42
0
ИЗВОР: Klix.ba

На магистралном путу М-17 у мостарском насељу Родоч око 18.30 сати догодила се тешка саобраћајна несрећа у којој је смртно страдала једна женска особа.

Дежурни тужилац Херцеговачко-неретванског кантона за "Klix" каже како је у саобраћајној несрећи смртно страдала пјешакиња, након што ју је ударио аутомобил.

– За сада немамо тачне податке о страдалој особи. Отишли смо на мјесто догађаја и ради се увиђај након чега ће бити познато више информација – рекао је дежурни тужилац.

Саобраћај се одвија отежано из смјера Мостара, јер се преусмјеравају возила преко насеља Родоч.

Коментари 0
Повезане вијести
У саобраћајној несрећи живот изгубили свештеник и његова супруга, сутра Дан жалости у Дервенти У саобраћајној несрећи живот изгубили свештеник и његова супруга, сутра Дан жалости у Дерв...
Погинуо Остоја Станишић, бивши командант Војске Републике Српске Погинуо Остоја Станишић, бивши командант Војске Републике Српске
Нормализован саобраћај на магистралном путу Сарајево-Пале Нормализован саобраћај на магистралном путу Сарајево-Пале
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    1h 7m
    10
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    19h 28m
    0
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    1h 4m
    15
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    16h 46m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    19h 51m
    0