„UEFA“ оштро казнила Звезду

16.10.2023. 21:00
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Дисциплинска комисија УЕФА казнила је Црвену звезду.

Комисија је одлучила да капацитет стадиона "Рајко Митић" на утакмици трећег кола Лиге шампиона између Црвене звезде и Лајпцига, који се игра 7. новембра, буде умањен за 10.000 мјеста.

И то није све јер ће црвено-бијели морати да плате и новчану казну од 62.000 евра.

Она им је изречена због дискриминаторског понашања навијача током утакмице са Јанг Бојсом.

Из тог разлога клуб ће морати да плати 40.000 евра, а због закрчених пролаза на трибинама још 22.000.

Коментари 0
Повезане вијести
"Црвена звезда" побиједила "Партизан" у вјечитом дербију "Црвена звезда" побиједила "Партизан" у вјечитом дербију
Дејан Станковић је нови тренер Црвене звезде Дејан Станковић је нови тренер Црвене звезде
Кошаркаши "Партизана" великим преокретом побиједили "Звезду" Кошаркаши "Партизана" великим преокретом побиједили "Звезду"
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    12h 20m
    36
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    19h 10m
    0
  • „Касперијада“ данас у Палама
    18h 10m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    18h 44m
    9
  • У Засељу крај Травника уништено између 60 и 80 православних споменика
    11h 33m
    0