Ухапшена три лица због вријеђања Срба

04.07.2023. 20:26
0
ИЗВОР: srna.rs

Три лица ухапшена су у Подгорици због вријеђања Срба на националној основни на видео-снимку објављеном на друштвеним мрежама, саопштено је из Управе полиције Црне Горе.

Ухапшена су лица чији су иницијали И.Г. /26/, Ф.С. /21/ и Д.Г. /22/ која је подгоричка полиција, поступајући на основу објаве на друштвеним мрежама, у кратком року идентификовала и довела у службене просторије.

О свему су обавијештени Основно и Више државно тужилаштво у Подгорици, који су се изјаснили да у радњама ових лица нема елемената кривичног дјела за које се гоњење предузима по службеној дужности.

Хапшење је извршено због прекршаја.

Портали у Подгорици раније су објавили видео у којем се може чути говор мржње према српском народу.

Коментари 0
Повезане вијести
Злочин над Србима у Сијековцу међу првим детонаторима рата Злочин над Србима у Сијековцу међу првим детонаторима рата
Графити с пријетњама смрћу Пуповцу и усташким симболима поново осванули у Загребу Графити с пријетњама смрћу Пуповцу и усташким симболима поново осванули у Загребу
Слобода нема алтернативу! Слобода нема алтернативу!
Најчитаније
  • Све боје аутистичног спектра – прича једне маме о љубави, борби и успјеху
    9h 49m
    2
  • Смрт у братовој јакни
    9h 51m
    0
  • Годишњица рођења Ханса Кристијана Андерсена - Најславнијег писца бајки
    9h 44m
    0
  • Како се поручник Божидар Жугић у Априлском рату сврстао у ред јунака попут Обилића и Принципа
    9h 46m
    4
  • Рецепт за најљепши посни колач
    2h 59m
    3