Ускоро јединствен хуманитарни број за помоћ Удружењу "Оплемени срце"

05.02.2022. 09:04
0
ИЗВОР: Катера

Удружење "Оплемени срце" из Источног Сарајева у протекла два мјесеца спровело је низ активности с циљем обезбијеђења додатних новчаних средстава за реализацију пројекта "Један оброк за један дан".

Из овог Удружења кажу да су од Регулаторне агенције за комуникације БиХ (РАК) добили одобрење да се активира јединствени хуманитарни број за све телеком оператере у БиХ, који ће бити активан наредних пет година.

Активности на овом пољу су тренутно у завршној фази, а цијена позива ће бити 2 КМ. 

- Свако ко позове два пута овај број убудуће обезбиједиће један оброк за наше кориснике. Вјерујемо да смо овим активностима направили добар потез и да ћемо свима који желите помоћи другима, на тај начин олакшати процедуру, јер ће бити довољно да позовете додијељени број и средства ће бити пребачена на наш рачун - кажу из Удружења "Оплемени срце".

 

Укључи се и оплемени срце!

Коментари 0
Повезане вијести
Заједно за љепши Васкрс корисника Удружења „Оплемени срце“ Заједно за љепши Васкрс корисника Удружења „Оплемени срце“
Општина Источна Илиџа новчано помогла удружењу Оплемени срце Општина Источна Илиџа новчано помогла удружењу Оплемени срце
Интервју са др Игором Лукићем, кандидатом за градоначелника Источног Сарајева Интервју са др Игором Лукићем, кандидатом за градоначелника Источног Сарајева
Најчитаније
  • "Мама, хоће ли те доктори излијечити?": Позовимо 17046 за Весну Субашић!
    23h 1m
    0
  • У саобраћајној несрећи погинуло лице из Вишеграда, четири лица повријеђена
    21h 49m
    0
  • Вечерас хуманитарни тренинг за Весну Субашић у Источном Сарајеву
    17h 57m
    1
  • Шешлија се враћа у Индонезију: "За Фамос сам увијек ту"
    21h 23m
    0
  • Шеранић: Здравље важније од свега – угоститељи подржали закон о пушењу
    18h 44m
    2