Утврђен Приједлог уредбе о подјели новца за санирање посљедица пандемије

04.06.2020. 10:16
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

Управни одбор Компензационог фонда Републике Српске утврдио је данас Приједлог уредбе о додјели средстава пословним субјектима и предузетницима ради санирања посљедица пандемије вируса корона за мјесец април 2020. године.

Овом уредбом утврђују се корисници, услови, критеријуми и друга питања од значаја за додјелу средстава за мјесец април 2020. године за пословне субјекте и предузетнике који су дјелимично престали са радом или имали смањен обим пословања због појаве новог вируса корона, саопштено је након друге сједнице УО фонда.

Управни одбор Компензационог фонда Републике Српске упутио је приједлог ове уредбе Влади Републике Српске на разматрање.

Коментари 0
Повезане вијести
За Источно Сарајево 300.000 КМ из Компензационог фонда За Источно Сарајево 300.000 КМ из Компензационог фонда
За запошљавање и самозапошљавање дјеце погинулих бораца 5,34 милиона КМ За запошљавање и самозапошљавање дјеце погинулих бораца 5,34 милиона КМ
За набавку вакцина 8,4 милиона КМ За набавку вакцина 8,4 милиона КМ
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    22h 36m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    3h 37m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    4h 39m
    0
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    22h 22m
    1
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    2h 41m
    0