Ватрогасци из РС који не славе Дан државности гасили пожар у Федерацији

25.11.2019. 18:33
0
ИЗВОР: BUKA

Данас се обиљежава Дан државности БиХ, због чега ватрогасци у Тешњу нису радили.

У тренутку избијања великог пожара у ресторану „Украс“, био је дежурни само један ватрогасац.

Као што је познато, Дан државности обиљежава се већ годинама само у једном дијелу БиХ, у Федерацији БиХ, док се у РС не слави.

Тако су ватрогасци из Теслића и Добоја притекли у помоћ и угасили су пожар у Тешњу.

Ватрогасци из РС који не обиљежавају Дан државности и којима је овај понедјељак уобичајени радни дан притекли су у помоћ колеги из Тешња.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Од сутра наранџасто упозорење због високе температуре Од сутра наранџасто упозорење због високе температуре
Поврат ПДВ-а за куповину првог стана – шта је све потребно? Поврат ПДВ-а за куповину првог стана – шта је све потребно?
Проглашено ванредно стање у Мостару због пожара на депонији „Уборак“ Проглашено ванредно стање у Мостару због пожара на депонији „Уборак“
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    7h 4m
    35
  • „Касперијада“ данас у Палама
    5h 44m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    22h 1m
    0
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    6h 44m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    22h 26m
    0