Звезда ипак игра на Космету

26.09.2019. 18:57
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

Црвена звезда ће, ипак, играти на Космету. Портал Косово онлине је објавио да је Свјетска фудбалска федерација дозволила дуел против Трепче у Косовској Митровици у оквиру шеснестине финала фудбалског Купа Србије.

Поменути портал наводи да се ФИФА позива на одлуку Арбитражног суда за спорт (ЦАС) од 24. јануара 2017.

– Чињеница да одређени клубови на сјеверном Косову тренутно играју под покровитељством Фудбалског савеза Србије не подрива општу организациону власт ФСК на његовој територији, што је и доказано пријавом за чланство. Узимајући у обзир горе наведене ставке и у интересу фудбала, жељели смо да подстакнемо ФСК да повуче захтјеве поднијете безбједносним институцијама Косова, тако да утакмица може да буде одиграна 5. октобра – наводи се у писму ФИФА које преноси овај портал.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Фудбалски бисер – Таленат деветогодишњег Вукашина из Фоче препознала "Црвена звезда" Фудбалски бисер – Таленат деветогодишњег Вукашина из Фоче препознала "Црвена звезда"
Тројица српских дјечака пуштена након привођења у Сјеверној Митровици Тројица српских дјечака пуштена након привођења у Сјеверној Митровици
Завршена изградња и опремање центра "Подржи ме - 9. јануар" у Косовској Митровици Завршена изградња и опремање центра "Подржи ме - 9. јануар" у Косовској Митровици
Најчитаније
  • Све боје аутистичног спектра – прича једне маме о љубави, борби и успјеху
    13h 19m
    1
  • Лице дошло у просторије Сипе и тамо се предало
    9h 41m
    0
  • Смрт у братовој јакни
    13h 1m
    0
  • Ђокановић: Највећи непријатељ Републике Српске постала је њена власт
    14h 33m
    5
  • Син дипломате међу нападачима на српске ђаке у Сарајеву!?
    6h 34m
    3