Zvezda ipak igra na Kosmetu

26.09.2019. 18:57
0
IZVOR: srpskainfo.com

Crvena zvezda će, ipak, igrati na Kosmetu. Portal Kosovo online je objavio da je Svjetska fudbalska federacija dozvolila duel protiv Trepče u Kosovskoj Mitrovici u okviru šesnestine finala fudbalskog Kupa Srbije.

Pomenuti portal navodi da se FIFA poziva na odluku Arbitražnog suda za sport (CAS) od 24. januara 2017.

– Činjenica da određeni klubovi na sjevernom Kosovu trenutno igraju pod pokroviteljstvom Fudbalskog saveza Srbije ne podriva opštu organizacionu vlast FSK na njegovoj teritoriji, što je i dokazano prijavom za članstvo. Uzimajući u obzir gore navedene stavke i u interesu fudbala, željeli smo da podstaknemo FSK da povuče zahtjeve podnijete bezbjednosnim institucijama Kosova, tako da utakmica može da bude odigrana 5. oktobra – navodi se u pismu FIFA koje prenosi ovaj portal.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Fudbalski biser – Talenat devetogodišnjeg Vukašina iz Foče prepoznala "Crvena zvezda" Fudbalski biser – Talenat devetogodišnjeg Vukašina iz Foče prepoznala "Crvena zvezda"
Trojica srpskih dječaka puštena nakon privođenja u Sjevernoj Mitrovici Trojica srpskih dječaka puštena nakon privođenja u Sjevernoj Mitrovici
Završena izgradnja i opremanje centra "Podrži me - 9. januar" u Kosovskoj Mitrovici Završena izgradnja i opremanje centra "Podrži me - 9. januar" u Kosovskoj Mitrovici
Najčitanije
  • Uprkos kiši, defile mladosti i ljepote ulicama Istočnog Novog Sarajeva (FOTO)
    12h 1m
    2
  • Risto Bozalo nudi instrukcije za osnovce, srednjoškolce i studente
    19h 55m
    0
  • Ispred škole "Sveti Sava" pojačano prisustvo policije zbog prijeteće poruke
    22h 17m
    4
  • Policija istražuje događaj u školi u Istočnom Novom Sarajevu
    18h 9m
    0
  • Dušanov zakonik danas puni 676 godina
    21h 42m
    6