03.04.2021. 19:20
0
ИЗВОР: Srpskainfo

Црвена звезда је остварила 17. побједу у низу и на најбољи начин најавила дерби против Партизана.

Црвено-бијели су савладали Напредак у Крушевцу са 4:1 . Београђани су повели у 21. минути када је након центаршута Гајића, Спремо играо руком. Сигуран извођач био је Александар Катаи. Само четири минута касније гости су стигли до другог гола. Мирко Иванић је сјајно шутирао , голман домаћих кратко одбио а на правом мјесту је био Дијего Фалћинели.

Напредак је кренуо нешто офанзивније у другом дијелу а сјајним одбранама је Милан Борјан донио сигурност Звезди. У 71.минути гости су ријешили све дилеме. Након убацивања Фалка, погодио је Бен. Домаћи тим је смањио преко бившег члана Звезде Луке Милуновића, који је само кратко вратио неизвјесност у меч јер је Милан Павков практично у наредном налету повећао на 4:1.