Zvezda trijumfom u Kruševcu najavila derbi

03.04.2021. 19:20
0
IZVOR: Srpskainfo

Crvena zvezda je ostvarila 17. pobjedu u nizu i na najbolji način najavila derbi protiv Partizana.

Crveno-bijeli su savladali Napredak u Kruševcu sa 4:1 . Beograđani su poveli u 21. minuti kada je nakon centaršuta Gajića, Spremo igrao rukom. Siguran izvođač bio je Aleksandar Katai. Samo četiri minuta kasnije gosti su stigli do drugog gola. Mirko Ivanić je sjajno šutirao , golman domaćih kratko odbio a na pravom mjestu je bio Dijego Falćineli.

Napredak je krenuo nešto ofanzivnije u drugom dijelu a sjajnim odbranama je Milan Borjan donio sigurnost Zvezdi. U 71.minuti gosti su riješili sve dileme. Nakon ubacivanja Falka, pogodio je Ben. Domaći tim je smanjio preko bivšeg člana Zvezde Luke Milunovića, koji je samo kratko vratio neizvjesnost u meč jer je Milan Pavkov praktično u narednom naletu povećao na 4:1.