Зворник: Ухапшен осумњичени за шест крађа

14.08.2020. 11:50
0
ИЗВОР: СРНА

Полиција је ухапсила мушкарца чији су иницијали С.Ш. због сумње да је у насељу Горњи Шепак код Зворника крао разни алат, алкохолна пића и бакарне предмете, саопштено је данас из Полицијске управе Зворник.

Полиција је пронашла и ухапсила С.Ш. на основу оперативних сазнања да је то лице починило кривично дјело тешка крађа и код њега пронашла предмете који се доводе у везу са извршењем кривичног дјела.

Током криминалистичке обраде утврђено је да је осумњичени починио шест кривичних дјела тешка крађа у претходном периоду, гдје је из стамбених објеката отуђивао разне врсте алата, алкохолно пиће и бакарне предмете, наводи се у саопштењу.

О овом догађају обавијештен је дежурни тужилац Окружног тужилаштва у Бијељини.

Полиција наставља даљи рад с циљем документовања овог предмета, након чега ће против осумњиченог бити поднесен извјештај надлежном тужилашву због кривичних дјела тешка крађа.

Коментари 0
Повезане вијести
Ухапшено лице које се сумњичи да је пријавило да је у НСРС постављена бомба Ухапшено лице које се сумњичи да је пријавило да је у НСРС постављена бомба
Хуманост полицајца Срђана Божића нема граница: Вози за дјецу хероје Хуманост полицајца Срђана Божића нема граница: Вози за дјецу хероје
Ухапшен Паљанин због наношења тјелесних повреда Ухапшен Паљанин због наношења тјелесних повреда
Најчитаније
  • Театар у сарајевских Срба
    15h 23m
    59
  • Посна кромпир чорба
    16h 34m
    1
  • У Власеници осам станова у пожару, на терену и деминери
    20h 40m
    1
  • Хаос на сједници градске скупштине: СНСД избацује опозицију, једног изнијели на столици (ВИДЕО)
    17h 0m
    6
  • Зграда у Власеници у пламену (ВИДЕО)
    21h 45m
    0