Zvornik: Uhapšen osumnjičeni za šest krađa

14.08.2020. 11:50
0
IZVOR: SRNA

Policija je uhapsila muškarca čiji su inicijali S.Š. zbog sumnje da je u naselju Gornji Šepak kod Zvornika krao razni alat, alkoholna pića i bakarne predmete, saopšteno je danas iz Policijske uprave Zvornik.

Policija je pronašla i uhapsila S.Š. na osnovu operativnih saznanja da je to lice počinilo krivično djelo teška krađa i kod njega pronašla predmete koji se dovode u vezu sa izvršenjem krivičnog djela.

Tokom kriminalističke obrade utvrđeno je da je osumnjičeni počinio šest krivičnih djela teška krađa u prethodnom periodu, gdje je iz stambenih objekata otuđivao razne vrste alata, alkoholno piće i bakarne predmete, navodi se u saopštenju.

O ovom događaju obaviješten je dežurni tužilac Okružnog tužilaštva u Bijeljini.

Policija nastavlja dalji rad s ciljem dokumentovanja ovog predmeta, nakon čega će protiv osumnjičenog biti podnesen izvještaj nadležnom tužilašvu zbog krivičnih djela teška krađa.

Komentari 0
Povezane vijesti
Okončana potraga, pronađeno tijelo Okončana potraga, pronađeno tijelo
U potragu za dječakom koji je nestao u Drini angažovan i dron U potragu za dječakom koji je nestao u Drini angažovan i dron
Nastavljena potraga za dječakom koji je nestao u Drini Nastavljena potraga za dječakom koji je nestao u Drini
Najčitanije
  • Grad Katera u Bosni
    23h 9m
    7
  • Radivoje Kosorić – Slavni junak romanijskog kraja
    9h 35m
    17
  • Ranko Elez - Smrt na Medenoj glavici
    9h 40m
    4
  • Svečano otvorena nova zgrada Policijske uprave Istočno Saraejvo
    4h 7m
    15
  • U Palama danas otvaranje novog objekta Policijske uprave Istočno Sarajevo
    10h 57m
    0