Аутобус са кинеским туристима слетио са пута, нема повријеђених

22.06.2024. 20:11
0
ИЗВОР: srna.rs

Аутобус који је превозио кинеске туристе слетио је данас с пута код Косјерића, али повријеђених није било.

Саобраћајна незгода догодила се у поподневним часова на старом путу од Косјерића ка Ужицу, преноси Тањуг.

Надлежне екипе евакуисале су путнике аутобуса.

На лице мјеста одмах су упућене надлежне екипе које извлаче возило.

Коментари 0
Повезане вијести
Свечани дефиле камиона и аутобуса прошао улицама Пала (ФОТО) Свечани дефиле камиона и аутобуса прошао улицама Пала (ФОТО)
Паљанка Наташа Анџић Дивљан - прва жена возач аутобуса у Сарајевско-романијској регији (ФОТО) Паљанка Наташа Анџић Дивљан - прва жена возач аутобуса у Сарајевско-романијској регији (ФОТО)
Сарајево: Трамвај ударио пјешака Сарајево: Трамвај ударио пјешака
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    17h 19m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    17h 5m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    18h 26m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    15h 42m
    1
  • Одличан наступ Џудо клуба „Рандори“ на Првенству БиХ у Сарајеву
    13h 34m
    0