Деветоро Срба смјештено у нови карантин

27.02.2020. 09:45
0
ИЗВОР: Tanjug

Деветоро српских држављана који су се налазили на крузеру “Дајмонд принцес” у Јапану, а нису били позитивни на коронавирус, напустили су брод, јавља РТС.

Након искрцавања остаће још 14 дана у карантину у Јапану.

Како РТС сазнаје, у питању је студентски дом у близини Токија у Саитама префектури.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Руски инструктор за борбе прса у прса који је дао живот за Републику Српску и слободу српског народа Руски инструктор за борбе прса у прса који је дао живот за Републику Српску и слободу српс...
Годишњица убиства Зорице Дивчић Годишњица убиства Зорице Дивчић
Дан када је за одбрану Српске Илиџе и српског народа животе дало 12 Илиџанаца Дан када је за одбрану Српске Илиџе и српског народа животе дало 12 Илиџанаца
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    7h 27m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    7h 13m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    8h 34m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    5h 50m
    1
  • Позовимо 17185 за Александру Илић
    10h 55m
    0