Деветоро Срба смјештено у нови карантин

27.02.2020. 09:45
0
ИЗВОР: Tanjug

Деветоро српских држављана који су се налазили на крузеру “Дајмонд принцес” у Јапану, а нису били позитивни на коронавирус, напустили су брод, јавља РТС.

Након искрцавања остаће још 14 дана у карантину у Јапану.

Како РТС сазнаје, у питању је студентски дом у близини Токија у Саитама префектури.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Руски инструктор за борбе прса у прса који је дао живот за Републику Српску и слободу српског народа Руски инструктор за борбе прса у прса који је дао живот за Републику Српску и слободу српс...
Годишњица убиства Зорице Дивчић Годишњица убиства Зорице Дивчић
Дан када је за одбрану Српске Илиџе и српског народа животе дало 12 Илиџанаца Дан када је за одбрану Српске Илиџе и српског народа животе дало 12 Илиџанаца
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    15h 22m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    13h 33m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    6h 0m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    17h 5m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    18h 19m
    0