Деветоро Срба смјештено у нови карантин

27.02.2020. 09:45
0
ИЗВОР: Tanjug

Деветоро српских држављана који су се налазили на крузеру “Дајмонд принцес” у Јапану, а нису били позитивни на коронавирус, напустили су брод, јавља РТС.

Након искрцавања остаће још 14 дана у карантину у Јапану.

Како РТС сазнаје, у питању је студентски дом у близини Токија у Саитама префектури.

 

Коментари 0
Повезане вијести
У Засељу крај Травника уништено између 60 и 80 православних споменика У Засељу крај Травника уништено између 60 и 80 православних споменика
Руски инструктор за борбе прса у прса који је дао живот за Републику Српску и слободу српског народа Руски инструктор за борбе прса у прса који је дао живот за Републику Српску и слободу српс...
Годишњица убиства Зорице Дивчић Годишњица убиства Зорице Дивчић
Најчитаније
  • Сјећање на Видовдан 1994. године у Српској Илиџи
    15h 11m
    0
  • Од пуцња у Сарајеву до Панчева - Како живе потомци браће Гаврила Принципа (ВИДЕО)
    13h 15m
    23
  • Говор владике Николаја на Видовдан 1916. године
    11h 45m
    1
  • Још три дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    15h 25m
    3
  • Мудре ријечи цара Лазара и данас имају посебан значај: “Глава се не полаже у гроб него у темељ” (ВИДЕО)
    15h 15m
    0