Devetoro Srba smješteno u novi karantin

27.02.2020. 09:45
0
IZVOR: Tanjug

Devetoro srpskih državljana koji su se nalazili na kruzeru “Dajmond princes” u Japanu, a nisu bili pozitivni na koronavirus, napustili su brod, javlja RTS.

Nakon iskrcavanja ostaće još 14 dana u karantinu u Japanu.

Kako RTS saznaje, u pitanju je studentski dom u blizini Tokija u Saitama prefekturi.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Ruski instruktor za borbe prsa u prsa koji je dao život za Republiku Srpsku i slobodu srpskog naroda Ruski instruktor za borbe prsa u prsa koji je dao život za Republiku Srpsku i slobodu srps...
Godišnjica ubistva Zorice Divčić Godišnjica ubistva Zorice Divčić
Dan kada je za odbranu Srpske Ilidže i srpskog naroda živote dalo 12 Ilidžanaca Dan kada je za odbranu Srpske Ilidže i srpskog naroda živote dalo 12 Ilidžanaca
Najčitanije
  • „Kasperijada“ sutra u Palama
    16h 48m
    0
  • Na Elektrotehničkom fakultetu promovisano 49 inženjera i jedan master elektrotehnike (FOTO)
    14h 59m
    0
  • Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
    7h 26m
    0
  • Večeras "Konferencija beba" u Istočnoj Ilidži
    18h 31m
    0
  • Danas promocija diplomiranih inženjera i mastera elektrotehnike
    19h 45m
    0