Источно Сарајево богатије за три становника

28.11.2023. 12:18
0
ИЗВОР: katera.news

У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 26 беба - 15 дјевојчица и 11 дјечака, потврђено је Срни у породилиштима.

Највише беба рођено је у Бањалуци - 11, у Зворнику четири, у Источном Сарајеву три, по двије у Бијељини, Добоју и Невесињу, а по једна у Приједору и Градишци.

У Бањалуци су рођене четири дјевојчице и седам дјечака, у Зворнику двије дјевочице и два дјечака, у Источном Сарајеву три дјевојчице, у Бијељини и Добоју по двије дјевојчице, у Невесињу дјевојчица и дјечак, у Приједору дјечак, а у Градишци дјевојчица.

У породилиштима у Требињу и Фочи није било порода.

Коментари 0
Повезане вијести
У току јесења сјетва, повољни климатолошки услови У току јесења сјетва, повољни климатолошки услови
Овјерене четири кандидатуре за пријевремене изборе Овјерене четири кандидатуре за пријевремене изборе
За лијечење дјеце у иностранству потребна препорука здравствене установе За лијечење дјеце у иностранству потребна препорука здравствене установе
Најчитаније
  • Опоравилиште Касиндо као центар друштвених дешавања
    16h 42m
    0
  • Бранка Пандуревић из Пала треба нашу помоћ
    8h 51m
    0
  • Погача са шпинатом и сиром
    19h 7m
    0
  • Свештенику Богдану Стјепановићу потребна наша помоћ у борби за живот – позовимо 1457!
    18h 9m
    0
  • Двоје Гачана теже повријеђено недалеко од Тјентишта
    17h 13m
    2