„Auto servis & IMS Pale“ odbranio titulu u Istočnom Starom Gradu

05.08.2022. 14:57
0
IZVOR: sportdc.net

U Istočnom Starom Gradu završen je 5. tradicionalni turnir u malom fudbalu za omladince pod nazivom "Istočni Stari Grad 2022".

Prvo mjesto, pehar i nagradu od 1000 KM osvojio je prošlogodišnji šampion "Auto servis & IMS". Drugo mjesto, pehar i nagradu od 300 KM osvojila je ekipa "Mokro" iz Mokrog, a treće mjesto, pehar i 200 KM osvojila je ekipa Zamm Mc iz Sarajeva.

Najbolji igrač je Harun Čovrk (Zamm Mc), najbolji strijelac Marko Maljukan (Auto servis & IMS), a najbolji golman: Nemanja Jokić (Auto servis & IMS).

Turnir je okupio 150 momaka sa različitih krajeva BiH, i protekao je u fer i sportskom duhu. Nagrade, u ime organizacionog odbora i pokrovitelja turnira, uručili su Vladimir Cincar, predsjednik SO Istočni Stari Grad, Njegoš Plakalović, privrednik i sponzor turnira, te Nemanja Jovičić, organizator.

Rezultati: 

1/2 finale Auto servis & IMS -Zamm Mc 1:1, penali 4:3

1/2 finale Istočni Stari Grad - Mokro 2:6

Utakmica za treće mjesto:

Zamm Mc - Istočni Stari Grad 3-1

Finale: Mokro - Auto servis & IMS 1-6

Komentari 0
Povezane vijesti
Đoković predao Fricu meč za treće mjesto u Rijadu Đoković predao Fricu meč za treće mjesto u Rijadu
Memorijalni turnir „Miloš Ostojić“ u subotu u Istočnom Sarajevu Memorijalni turnir „Miloš Ostojić“ u subotu u Istočnom Sarajevu
U Istočnom Starom Gradu otvoren Centar za obuku vatrogasaca i spasilaca U Istočnom Starom Gradu otvoren Centar za obuku vatrogasaca i spasilaca
Najčitanije
  • Uhapšen zbog paljevine vozila i pokušaja paljenja ugostiteljskog objekta u Palama
    8h 1m
    4
  • Krvava bajka – masovno strijeljanje đaka u Kragujevcu
    12h 39m
    3
  • „Pucajte, ja i dalje držim čas“ - Herojska priča o stradanju profesora iz Kragujevca
    12h 33m
    10
  • Predsjednica Aktiva žena PDP-a prešla u SNSD
    5h 33m
    20
  • Uhapšeno lice iz Istočne Ilidže zbog osnova sumnje da je zlostavljao i usmrtio psa
    10h 46m
    0