Biatlonci sa Pala zabilježili sjajne rezultate u Bugarskoj

12.09.2022. 09:53
0
IZVOR: katera.news

Uroš Lalović, Filip Subotić i Anastasija Vojinović dugogodišnji su članovi Skijaškog kluba „Romanija“ sa Pala i reprezentativci BiH u biatlonu.

Ovi uspješni sportisti bilježe odlične rezultate na internacionalnim takmičenjima, a to su dokazali i na Balkanskom kupu u Bugarskoj. Filip Subotić osvojio je zlatnu medalju u kategoriji kadeta, Uroš Lalović treće mjesto u kategoriji juniora, dok je Anastasija Vojinović zauzela drugo i prvo mjesto.

Slika

Foto: Ustupljena fotografija

- Nakon napornih priprema na Sarajevsko-romanijskoj regiji, te uspješnim trkama na Svjetskom prvenstvu u Ruhpoldingu u Njemačkoj, spremni smo došli na ovo prevenstvo i ostvarili odlične rezultate – rekao je Lalović za "Kateru".

Pored ovih rezultata, Filip Subotić je opravdao i treće mjesto u disciplini potjera, dok je Urošu Laloviću treće mjesto „izmaklo“ za samo 15 sekundi.

Slika

Foto: Ustupljena fotografija

- U narednom periodu slijedi Balkansko prvenstvo u Rumuniji i očekujemo dobre rezultate. Podršku nam daju naši treneri Bojan Minić i Goran Mumović, a mi se trudimo da damo svoj maksimum. Nadam se da ćemo nastaviti da nižemo odlične rezultate – zaključio je Lalović.

Komentari 0
Povezane vijesti
Predstavljena knjiga "Crveni krovovi" o egzodusu sarajevskih Srba Predstavljena knjiga "Crveni krovovi" o egzodusu sarajevskih Srba
Pale: Na banjsko liječenje biće upućeno 11 lica Pale: Na banjsko liječenje biće upućeno 11 lica
Prezentacija pravilnika o podsticajima za poljoprivredu i sela sutra u Palama Prezentacija pravilnika o podsticajima za poljoprivredu i sela sutra u Palama
Najčitanije
  • Egzodus Srba sa Grbavice (VIDEO)
    10h 57m
    1
  • Kako je nastajalo Istočno Sarajevo (IV dio)
    19h 26m
    55
  • Miloš Obrenović - ratnik, političar, knez
    19h 26m
    63
  • Firma „Braća Marjanović“ zapošljava
    17h 16m
    1
  • Dva pisma srpskog vojnika iz ropstva
    8h 5m
    3