Čista desetka iz drugarstva za bilećke maturante

25.05.2020. 18:28
0
IZVOR: Srna

Učenici četvrtog jedan, maturanti bilećke Gimnazije, danas su drugarici iz razreda Milici Došlo uručili poklon kao znak zahvalnosti za nesebičnu pomoć i podršku koju im je pružala tokom školovanja.

Za Milicu imaju samo riječi hvale jer je uvijek bila spremna da im pomogne kada je to trebalo, a poklon koji su joj danas uručili samo je mali znak pažnje.

Marija Koprivica, Miličina drugarica iz razreda, ispričala je Srni da su svi jednoglasno prihvatili prijedlog da Milici uruče poklon.

-Milica je divna drugarica koja nikada nije rekla da ne može pomoći, već je i sama znala kad je nekome bila potrebna. Ona nas je svojim ponašanjem naučila šta je istinsko prijateljstvo i solidarnost- priča Koprivica.

Milica Došlo jedna je od najboljih učenica u njihovom razredu, ali i u ovoj generaciji matuaranata, koja je sva četiri razreda završila sa peticama.

Ona za Srnu kaže da ju je lijep gest njenih drugara veoma obradovao i iznenadio.

-Trudila sam se da im kroz ove četiri godine izađem u susret kad sam god mogla. Oni su taj trud prepoznali i odlučili su da mi kupe poklon. To je stvarno jedno lijepo iznenađenje i divna uspomena koja će mi od njih ostati- ističe Milica.

Komentari 0
Povezane vijesti
Ugašeni svi požari na području bilećkih sela Ugašeni svi požari na području bilećkih sela
Aktivna tri požara na području Bileće Aktivna tri požara na području Bileće
Snaga ljubavi i zajedništva: Priča osmočlane porodice Lojpur iz Bileće Snaga ljubavi i zajedništva: Priča osmočlane porodice Lojpur iz Bileće
Najčitanije
  • Smrtno stradalo lice u Sokocu
    6h 3m
    0
  • Zaboravljeni korijeni: Manastir Stuplje - Čelinac (VIDEO)
    2h 15m
    0
  • Diana Budisavljević - Srpski anđeo
    12h 43m
    0
  • Dvogodišnja djevojčica pala sa terase
    10h 40m
    0
  • Predstavnici Opštine Istočna Ilidža na obilježavanju krsne slave opštine Pantelej (FOTO)
    7h 0m
    0