Detalji nesreće zbog koje je trudnica izgubila bebu

10.11.2022. 22:07
0
IZVOR: srpskainfo.com

M.K. (19) vozač koji je sinoć oko 23 sata u Banatskom Novom Selu udario trudnicu T.I. (24) koja je bila u osmom mjesecu trudnoće, imao je probnu vozačku dozvolu i vozio je automobil sa 0,55 promila alkohola u krvi.

Prema informacijama, sumnja se da T.I. (24) kao vozač električnog trotineta nije postupila po pravilima saobraćaja (pravilo desne strane) i udarila je u lijevi bočni dio putničkog vozila “reno megan” koji je vozio vozač pod dejstvom alkohola 0,55 promila i sa probnom vozačkom dozvolom.

– T.I. je bila u osmom mjesecu trudnoće i prevezena je do Opšte bolnice u Pančevu gdje joj se stanje iznenada pogoršalo i oko jedan sat ujutru je došlo do pobačaja – kaže izvor.

Na mjesto nesreće odmah su izašli saobraćajna policija i zamjenik OJT Pančevo. Daljim radom ustanovljeno je da je vozač M.K. nakon saobraćajne nesreće napustio lice mjesta, ali se ubrzo potom vratio na mjesto nesreće gdje je i zatečen po dolasku patrole.

Dežurni zamjenik OJT u Pančevu je naložila da se putničko vozilo privremeno oduzme radi vještačenja i da se protiv vozača automobila podnese krivična prijava.

Njemu je određeno zadržavanje do 48 sati, nakon čega će biti sproveden na saslušanje u OJT u Pančevu. On je prema saznanjima Blica priznao da je udario trudnicu.

– Stanje T.I. je stabilno, zadržana je u Opštoj bolnici zbog mogućnosti nastupanja komplikacija – dodaje izvor.

Komentari 0
Povezane vijesti
Međunarodni konkurs „Moj deda“ za učenike osnovnih i srednjih škola Međunarodni konkurs „Moj deda“ za učenike osnovnih i srednjih škola
Francuz dostojan Miloša Obilića - izdao je NATO i spasao živote srpskih vojnika Francuz dostojan Miloša Obilića - izdao je NATO i spasao živote srpskih vojnika
Srbi na KiM zabrinuti: Novi zakon ugrožava i pravo na liječenje Srbi na KiM zabrinuti: Novi zakon ugrožava i pravo na liječenje
Najčitanije
  • Kad je Sokolac bio mali Montevideo
    14h 43m
    60
  • Pokrenut postupak usklađivanja redova vožnje autobuskih linija
    21h 35m
    4
  • Šeranić: Vlada Srpske obezbijedila 400.000 KM za rekonstrukciju Doma za starija lica u Istočnom Sarajevu
    16h 30m
    0
  • Ela Jovanović otpuštena iz bolnice nakon mjesec dana borbe
    19h 19m
    0
  • Niko neće nekretnine u malim opštinama
    23h 6m
    0