Đoković dobio protivnike na Završnom mastersu

12.11.2020. 18:26
0
IZVOR: Srpskainfo

U Londonu je održan žrijeb grupa za Završni masters.

Novak Đoković će igrati u grupi Tokio a rivali će da mu budu Danil Medvedev, Aleksandar Zverev i Dijego Švarcman.

Protiv Danila Medeveva Nole vodi sa 4:2 u pobjedama, protiv Aleksandera Zvereva sa 3:2, a protiv Dijega Švarcmana ima pet pobjeda u isto toliko mečeva.

U drugoj grupi London se nalaze: Rafael Nadal, Dominik Tim, Stefanos Cicipas i Andrej Rubljov.

Turnir počinje 15. novembra.

Rivali će se u grupi sastati svako sa svakim a dva najbolja se plasiraju u polufinale gdje će pobjednici grupa igrati protiv drugoplasiranih igrača.

Komentari 0
Povezane vijesti
Đoković zbog povrede odustao od mastersa u Madridu Đoković zbog povrede odustao od mastersa u Madridu
Đoković se povukao sa Mastersa u Majamiju zbog povrede Đoković se povukao sa Mastersa u Majamiju zbog povrede
Đoković večeras u dublu Đoković večeras u dublu
Najčitanije
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    1h 16m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    6h 17m
    2
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    5h 21m
    0
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    7h 19m
    0
  • Istočna Ilidža: Iz magacina benzinske pumpe u više navrata otuđeno 850 kutija cigareta
    5h 33m
    0