Džudisti Romanije odlični na državnom prvenstvu

30.09.2023. 20:40
0
IZVOR: katera.news

U Sarajevu je održano Prvenstvo Bosne i Hercegovine za mlađe seniore do 23 godine i Internacionalni turnir BiH Nipon za mlađe uzrasne kategorije. Džudisti Romanije na oba takmičenja ostvarili su odlične rezultate.

Na prvenstvu Bosne i Hercegovine Savić Dimitrije je zauzeo drugo mjesto, dok su se Filip Živković i Vuk Ilić morali zadovoljiti bronzom.

A ništa manje se nisu pokazali na Internacionalni turniru Nikola Danilović i Luka Lopatić koji su osvojili prvo mjesto, Božo Pandurević je završio na sjajnom drugom mjestu dok su se Uroš Lopatić  i Stefan Pandurević morali zadovoljiti bronzom.

Komentari 0
Povezane vijesti
Načelnik Boživić ugostio džudiste Džudo kluba „Famos“ Načelnik Boživić ugostio džudiste Džudo kluba „Famos“
Šmit potvrdio njemačkim dnevnim novinama da podnosi ostavku Šmit potvrdio njemačkim dnevnim novinama da podnosi ostavku
Završne riječi 14. maja u obnovljenom postupku protiv Durakovića Završne riječi 14. maja u obnovljenom postupku protiv Durakovića
Najčitanije
  • Potresno pismo porodica nastradalog bračnog para Hršum
    20h 21m
    10
  • Firma „Konstrukcije Monting“ zapošljava radnike u stalni radni odnos
    20h 58m
  • Načelnik Boživić ugostio džudiste Džudo kluba „Famos“
    22h 55m
    0
  • Održana sjednica Foruma za bezbjednost u Istočnom Novom Sarajevu
    16h 33m
    0
  • Premijerno prikazan dokumentarac „Ratni hirurg“, posvećen životu i djelu dr Lazića
    19h 52m
    0