Humanitarna akcija za Icu Lavicu i Miloša Božovića u Istočnom Novom Sarajevu

24.03.2022. 10:08
0
IZVOR: katera.news

Članovi sekcije „Farmakon“  i medicinski tehničari  iz Srednjoškolskog centra „Istočna Ilidža“ organizuju još jednu humanitarnu akciju za naše sugrađane, Icu Lavicu i Miloša Božovića.

Humanitarna akcija će biti održana sutra od 10.00 do 17.00 časova u  Spasovdanskoj ulici u Istočnom Novom Sarajevu.

Dođite, kupite kozmetičke preparate, izmjerite krvni pritisak, šećer u krvi ili se posavjetujte sa ljekarom, a sav skupljeni prihod biće usmjeren za liječenje naših heroja.

"Neka osmijeh zasija na njihovim licu, podršku dajte za Božu i Icu" - saopštili su iz ove škole.

 

Slika

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Humanitarna grupa "Vukovi" sa Pala pokrenula akciju za Miliju Mumovića Humanitarna grupa "Vukovi" sa Pala pokrenula akciju za Miliju Mumovića
Pozovimo 1458 za Miliju Mumovića! Pozovimo 1458 za Miliju Mumovića!
Pozovimo 17046 za Vesnu Subašić! Pozovimo 17046 za Vesnu Subašić!
Najčitanije
  • Testament Makse Despića
    8h 33m
    1
  • Jahorina otkazala nastup Ace Lukasa
    21h 31m
    20
  • „Voleti nikad nije besmisleno“ - Na današnji dan preminuo Miloš Crnjanski
    19h 55m
    3
  • Aleksandar Samardžija iz Istočnog Sarajeva poštovanje prema policijskoj uniformi pokazuje i kao kolekcionar
    5h 0m
    1
  • Sara Blagojević: Nijedan uspjeh ne dolazi preko noći, već se gradi postepeno
    2h 21m
    0