Ivana Vuleta osvojila šampionsku titulu u Dijamantskoj ligi

18.09.2023. 08:39
2
IZVOR: srna.rs

Srpska atletičarka Ivana Vuleta pobjednica je finala Dijamantske lige u Judžinu u skoku udalj.

Vuleta je skokom 6,85 metara u posljednjoj seriji stigla do pobjede i titule šampiona prestižnog takmičenja.

Ona je do prvog mjesta stigla ispred Ese Brume iz Nigerije.

Obje atletičarke skočile su po 6,85, a u tim slučajevima se gleda drugi najbolji skok takmičarke. Tu je bila bolja Vuleta jer joj je drugi najbolji skok bio 6,77, a Nigerijki 6,69.

Treća je bila Amerikanka Kvaniša Burks sa 6,77, prenosi RTS.

Pobjedom u finalu Dijamantske lige, Vuleta je na najbolji mogući način krunisala fantastičnu sezonu u kojoj je prije samo tri nedjelje postala svjetska šampionka u Budimpešti.

Komentari 2
  • Generic placeholder image
    new big bass slot 12.10.2025. 21:48

    This is the kind of scribble literary works I truly appreciate.
  • Generic placeholder image
    4 flagyl pills at once 11.06.2025. 07:06

    I’ll certainly return to read more.
Povezane vijesti
Za maslinovo ulje iz Tvrdoša zlatna medalja u Njujorku Za maslinovo ulje iz Tvrdoša zlatna medalja u Njujorku
Lana Pudar daje bronzanu medalju sa Svjetskog prvenstva na humanitarnoj aukciji Lana Pudar daje bronzanu medalju sa Svjetskog prvenstva na humanitarnoj aukciji
Željko Dimitrijević osvojenom bronzom ispisao novu stranicu uspjeha Željko Dimitrijević osvojenom bronzom ispisao novu stranicu uspjeha
Najčitanije
  • “Braniću Srbiju i kada budem bila mrtva!” – Riječi srpske heroine koja je branila svoju otadžbinu 1999.
    3h 49m
    0
  • Godišnjica odbijanja Vens-Ovenovog plana
    3h 29m
    0
  • Istočno Sarajevo: Uhapšena dva lica
    2h 49m
    1
  • Po Danilu Prvom Petroviću svi Crnogorci su - Srbi
    19h 58m
    8
  • Boban Kusturić pronađen mrtav
    5h 25m
    0