Karatisti sokolačkog „Omladinca“ osvojili osam medalja u Bileći

11.03.2023. 19:34
0
IZVOR: srna.rs

Karatisti sokolačkog Omladinca na Regionalnom karate prvenstvu u Bileći osvojili su osam medalja, pet zlatnih, dvije srebrne i jednu bronzanu, rekao je Srni trener ovog karate kluba Ognjen Šarović.

Šarović je izrazio zadovoljstvo što je ovaj klub danas postigao izuzetne rezultate i dobio pet regionalnih pravaka u više kategorija, te što su njegovi članovi zauzeli dva druga i jedno treće mjesto.

Prva mjesta u svojim kategorijama osvojili su Novak Cvijetić, Nikola Mijatović, Pavle Erić, Andrej Jovović i Marijan Savčić, druga Danilo Zečević i Danilo Pejić i treće Novak Grujić.

Prema riječima trenera, ovim rezultatima mladi karatisti Omladinca obezbijedili su učešće na Prvenstvu Republike Srpske, koje će se održati 18. marta u Trebinju.

Na Regionalnom prvenstvu održanom danas u Bileći učestovalo je 13 klubova sa 220 takmičara.

Komentari 0
Povezane vijesti
Kurteš: Kada vidim da me moj grad podržava, znam da sam postigla nešto veliko Kurteš: Kada vidim da me moj grad podržava, znam da sam postigla nešto veliko
Aleksandra Jakšić osvojila zlato na prvenstvu Republike Srpske Aleksandra Jakšić osvojila zlato na prvenstvu Republike Srpske
Osmogodišnja Irina sa Pala niže uspjehe u karateu Osmogodišnja Irina sa Pala niže uspjehe u karateu
Najčitanije
  • Žana Merkus, Holanđanka koja je Srbima dala sve: Hercegovačka Jovanka Orleanka
    48m
    1
  • ViK Istočno Sarajevo: Vanredno obavještenje
    15h 54m
    0
  • ViK Istočno Sarajevo: Vanredno obavještenje
    21h 39m
    0
  • Zaboravljeni korijeni: Manastir Crna Reka - Tutin (VIDEO)
    23h 54m
    0
  • Ugašen požar u Vojkovićima, izbila nova dva na Tvrdimićima i Trebeviću
    21h 4m
    0