KK Partizan potvrdio još jedan odlazak

21.06.2024. 17:24
0
IZVOR: glassrpske.com

Ovo je ljeto velikih promjena i bolnih rezova u Partizan Mozzart Betu.

Nakon neuspješne sezone na svim frontovima, donijeta je odluka da se tim rekonstruiše i da klub napuste nosioci igre. Poslije kapiten Kevina Pantera, danas je Partizan Mozzart Bet zvanično napustio i drugi lider ekipe Zek Ledej.

- Poslije tri sezone u crno-bijelom, Zek Ledej ovog leta odlazi iz KK Partizan. Čovjek koji je ostavio veliki trag i postao miljenik navijača Partizana, postigao je sa klubom sporazum na osnovu kojeg će im se putevi razići. Baš kao i Kevin kapiten, Zek Ledej ostaje zauvijek dio crno-bijele porodice! - navodi se u Partizanovoj poruci na društvenim mrežama.

Ledej se vraća u Olimpiju iz Milana iz koje je u leto 2021. i došao u Partizan. Sa italijanskim klubom će potpisati dvogodišnji ugovor.

Podsjetimo, Partizan cu ovog ljeta pored Pantera i Ledeja već napustili Pi Džej Doužer, Frenk Kaminski, Savo Drezgić i Đorđije Jovanović kojima su istekli ugovori. Od pojačanja su zvanično stigli Vanja Marinković, Frenk Ntilikina i Ife Lundberg. Pod ugovorima su još i Aleksa Avramović, Balša Koprivica i Bruno Kaboklo, a vidićemo kakva sudbina čeka Danila Anđušića, Mateuša Ponitku i Uroša.

Komentari 0
Povezane vijesti
Na današnji dan Partizan se popeo na krov Evrope Na današnji dan Partizan se popeo na krov Evrope
Zek Ledej napustio Partizan Zek Ledej napustio Partizan
Mijailović: Kaboklo ostaje u Partizanu, platiće kaznu Mijailović: Kaboklo ostaje u Partizanu, platiće kaznu
Najčitanije
  • Istočno Novo Sarajevo: Penzioneri potpisali ugovore za banjska liječenja
    23h 26m
    0
  • Završena izgradnja saobraćajnice u naselju Čiča (FOTO)
    21h 8m
    0
  • Proglašena epidemija leptospiroze na području Kantona Sarajevo
    19h 1m
    4
  • Koja susjedna država uvodi sedmočasovno radno vrijeme
    16h 56m
    0
  • Inspekcija otkrila higijenske nedostatke prilikom nadzora trgovina s voćem i povrćem na Dobrinji
    22h 53m
    0