Kompanija m:tel i Narodno pozorište Republike Srpske iskreni i dokazani prijatelji

29.10.2020. 15:46
0
IZVOR: Katera

Kompanija m:tel i Narodno pozorište Republike Srpske su decenijama unazad odani prijatelji, čiji odnos se temelji na poštovanju i podršci.

Narodno pozorište Republike Srpske ove godine proslavlja važan jubilej, 90 godina postojanja. Kompanija m:tel je, otkako postoji, njegovala prijateljstvo sa ovom institucijom kulture, sad već tradicionalnom podrškom radu ovog pozorišta, ali i održavanju manifestacije Teatar festa „Petar Kočić“.

Predstava „Derviš i smrt“, čija premijera je zakazana za petak 30. oktobra 2020. u Narodnom pozorištu Republike Srpske, i na ovakav, sebi svojstven način će obilježiti svoj 90. rođendan, budući da je to projekat koji je jedinstven, i za ovaj nacionalni teatar od posebnog značaja.

Devet decenija trajanja i dokazani kvalitet jednog teatra kakav je Narodno pozorište Srpske, govori o njegovom nemjerljivom značaju u razvoju kulture Republike Srpske. 

- Kompanija m:tel, kao vjeran i dokazan prijatelj, od srca čestita 90. rođendan Narodnom pozorištu Republike Srpske, s iskrenom nadom da će u godinama koje su pred nama ovo uzajamno poštovanje i odličan odnos koji smo godinama gradili, biti samo još bolji i kvalitetniji - rekla je Milica Kondić, portparol kompanije m:tel.

Kroz godine, m:tel je ulažući, između ostalog, u kulturu i kulturna dešavanja u cijeloj RS i BiH, stekao reputaciju kompanije koja svoju društvenu odgovornost zaista shvata kao temelj na kojem počiva njen odnos sa zajednicom u kojoj posluje. U budućnosti, m:tel će nastaviti da podržava prave vrijednosti, kao jedan od preduslova za kvalitetan život cijelog društva.

Komentari 0
Povezane vijesti
Otkrijte novu dimenziju trčanja uz Huawei Watch GT Runner 2 Otkrijte novu dimenziju trčanja uz Huawei Watch GT Runner 2
Sve Arene na jednom mjestu, uz jednu m:tel pretplatu Sve Arene na jednom mjestu, uz jednu m:tel pretplatu
Korporativno volontiranje s ljubavlju Korporativno volontiranje s ljubavlju
Najčitanije
  • Program manifestacije „Ljeto u Istočnom Novom Sarajevu 2026“
    16h 19m
    1
  • Zemljotres kod Sarajeva
    22h 24m
    0
  • Pucnjava na Baščaršiji
    10h 0m
    0
  • Još tri dana aktivan broj 1416 za liječenje Dragana Macana
    21h 24m
    0
  • Na snagu stupile izmjene Zakona: Više dana bolovanja za roditelje i veća zaštita radnika
    20h 32m
    1