Mali Vasilije operisan, Terzićima nakon stravičnog požara neophodna pomoć

24.01.2024. 09:45
0
IZVOR: katera.news

Devetogodišnji Vasilije Terzić iz Mokrog, u čijoj porodičnoj kući je izbio požar u kojem su poginule njegova majka i sestra, operisan je u Univerzitetskom kliničkom centru Banjaluka.

U nezapamćenoj tragediji koja se desila 15. januara u porodičnoj kući u naselju Karađorđevo u Mokrom, u opštini Pale, smrtno su stradale tridesettrogodišnja majka i osmogodišnja kćerka.

  • U požaru u Mokrom izgorjeli majka i dijete
    15.01.2024. 09:32

    U požaru koji je noćas izbio u porodičnoj kući u naselju Karađorđevo u Mokrom, opština Pale, smrtno su stradali tridesettrogodišnja žena i osmogodišnje dijete. Komandir Odjeljenja vatrogasne jedinice...

Istočno Sarajevo
U požaru u Mokrom izgorjeli majka i dijete

U požaru su izgorjeli kompletno prizemlje i sprat lijevog dijela dupleksa kuće.

Vasilija i njegovog mlađeg brata te kobne noći spasao je otac Ljubiša koji je uspio da ih iz vatrene stihije izvuče kroz prozor, te evakuiše roditelje iz prizemlja.

Tom prilikom, Vasilije je usljed pada na beton zadobio prelom ruke, jagodične i nosne kosti.

U toku su humanitarne akcije za porodicu Terzić

Ukoliko želite da pomognete ovoj porodici to možete učiniti uplatom na posebne  račune.

Uplate se mogu izvršiti na broj 5620128118773322 kod NLB banke sa naznakom “Za pomoć porodici Terzić”.

- na račun UG Airsoft kluba „Vukovi“ 5557000059814136 Nova banka ili lično njihovom blagajniku, a više informacija moguće je dobiti na broj telefona 066 679 694 – Miloš Rajić.

Uplate se mogu izvršiti i na „GoFundMe“ platformi, na LINKU

U objavi na Fejsbuku navodi se da se u akciju prikupljanja pomoći uključio i Srpski centar ekologije.

Dinarske uplate iz Srbije moguće su putem Erste banka na račun 3401100879023, svrha uplate "Za porodicu Terzić", Srpski centar ekologije, Dositeja Obradovića 60, Lazarevac.

Devizni račun koji je Ljubiša otvorio u njegovoj banci za uplatu iz Evrope Beneficiary Customer: BA 395520092133164355, Ljubiša Terzić, Mokro bb.

Komentari 0
Povezane vijesti
Zvuci harmonike Dušana Sekulića oduševili publiku u Palama Zvuci harmonike Dušana Sekulića oduševili publiku u Palama
Paljanin povrijeđen prilikom slijetanja traktora sa kolovoza Paljanin povrijeđen prilikom slijetanja traktora sa kolovoza
Večeras koncert Dušana Sekulića u Palama Večeras koncert Dušana Sekulića u Palama
Najčitanije
  • Sarajevski Srbi decenijama sahranjivani na mjestu gdje su danas zajedničke institucije
    17h 27m
    8
  • Odlazak dječaka sa ratne fotografije “Srpska majka”
    16h 58m
    5
  • Istočno Sarajevo: Odavanje pošte ubijenom kolegi zaustavljanjem vozila i rotacijama
    23h 23m
    2
  • Dodik: Opštine u kojima izbori budu ponovljeni podnijeće prijave protiv članova CIK-a
    20h 45m
    4
  • Potvrđena optužnica protiv muškarca zbog napada na oca u Istočnoj Ilidži
    21h 28m
    0