Muškarac osumnjičen da je drogiran napao djeda i babu u Istočnoj Ilidži

04.09.2023. 11:36
0
IZVOR: srna.rs

Okružno javno tužilaštvo u Istočnom Sarajevu predložilo je pritvor za muškarca čiji su incijali R.D. zbog sumnje da je drogiran napao svog djeda i babu.

Muškarac je osumnjičen da je drogiran prijetio djedu čiji su inicijali R.B. i babi R.G. da će ih ubiti, polupao stvari po kući te djeda povrijedio nožem, a babu polomljenim posuđem i zatim pobjegao.

Iz tužilaštva je saopšteno da se ovo krivično djelo nasilje u porodici ili porodičnoj zajednici dogodilo 30. avgusta u popodnevnim časovima na području opštine Istočna Ilidža.

Mjere pritvora predložene su Osnovnom sudu na Sokocu zbog bojazni da će, ukoliko se nađe na slobodi, osumnjičeni ponoviti krivično djelo ili će učiniti drugo za koje se može izreći kazna zatvora od tri godine ili teža kazna.

Komentari 0
Povezane vijesti
Slučaj „Šume Republike Srpske“: Pet osoba predato Okružnom tužilaštvu Istočno Sarajevo Slučaj „Šume Republike Srpske“: Pet osoba predato Okružnom tužilaštvu Istočno Sarajevo
Zbog malverzacija u šumskim gazdinstvima uhapšena četiri lica, za petim se traga Zbog malverzacija u šumskim gazdinstvima uhapšena četiri lica, za petim se traga
Predloženo još tri mjeseca pritvora za dvojicu uhapšenih u akciji "Kode" Predloženo još tri mjeseca pritvora za dvojicu uhapšenih u akciji "Kode"
Najčitanije
  • Iz naše prošlosti: Kako je nastao Sokolac
    19h 55m
    14
  • Nevesinjac koji je vojničke činove stekao u pet svjetskih armija
    18h 44m
    0
  • Riječi koje su dobile naziv po određenim ljudima
    19h 6m
    30
  • Od danas skuplja struja u Srpskoj
    18h 43m
    3
  • Da li će nadležni reagovati kako bi se spriječile nove tragedije na putevima istočnog dijela Srpske?
    17h 10m
    6