Nataši je potrebna naša pomoć u njenoj velikoj borbi: “Nedostaje joj još 300 KM”

04.08.2023. 15:57
0
IZVOR: banjaluka.com

Mladoj Nataši Ćejić ponovo je potrebna pomoć dobrih ljudi, jer joj se zdravstveno stanje zakomplikovalo nakon posljednje operacije.

- Operisana sam treći put u Beogradu 14. jula. Novonastali tumori. Fali mi još 300 KM da odem u Beograd na dalje kontrole - kaže Nataša.

Ova mlada djevojka se liječila i od seropozitivnog reumatoidnog artritisa, ima eroziju grlića materice, potvrđena joj je reaktivna hipoglikemija i cerebralna arteroskleroza.

Od djetinjstva se, takođe, bori sa teškim oblikom astme, a osim toga, Nataša je u jednoj klinici u Beogradu odstranila i žučnu kesu u septembru prošle godine, piše Banjaluka.com.

I sada joj je potrebna pomoć dobrih ljudi.

Svi koji su u mogućnosti, novac mogu da uplate u ATOSBANK na ime Nataša Ćejić Pomoć za liječenje 567-603-50002543-31.

Komentari 0
Povezane vijesti
Otac i sin iz Laktaša osvajaju Kilimandžaro za Sergeja Otac i sin iz Laktaša osvajaju Kilimandžaro za Sergeja
Trnovo: Podijeljeni paketi socijalno ugroženom stanovništvu Trnovo: Podijeljeni paketi socijalno ugroženom stanovništvu
Jovana je prva Srpkinja koja će primiti rusku vakcinu protiv raka Jovana je prva Srpkinja koja će primiti rusku vakcinu protiv raka
Najčitanije
  • Strijelac kažnjava grešku (Dvanaest žigosanih, priča treća)
    13h 22m
    7
  • Kako je nastala najpoznatija fotografija na svijetu
    13h 15m
    51
  • Učenice Gimnazije „Kalinovik“ osvojile prva dva mjesta na Regionalnom takmičenju iz ruskog jezika
    19h 8m
    0
  • Godišnjica proglašenja Milana Obrenovića za kralja
    21h 34m
    53
  • Olimpijski centar „Jahorina“ dijeli dobit: Rogatici 72.000 KM za opremanje učionica
    15h 47m
    2