Neven Tuševljak istrčao maraton u Istanbulu

05.11.2023. 14:53
0
IZVOR: katera.news

Naš sugrađanin, humanitarac i maratonac Neven Tuševljak istrčao je maraton u Istanbulu, jedini maraton na dva kontinenta koji se trči preko Bosfora.

Tuševljak za portal „Katera“ ističe da su organizacija i atmosfera bili na zavidnom nivou, kao i da je po veoma toplom vremenu i temperaturi od 26 stepeni Celzijusovih, tešku stazu istrčao za 4:13 minuta.

Rezultat je ipak, navodi on, u drugom planu.

- Rezultat je u drugom planu, jer su ovo moji prvi koraci za sljedeću nedjelju kada ću trčati za Sergeja Stupara – rekao je on, te podsjetio da u nedjelju, 12. novembra, iz rodnog Istočnog Sarajeva kreće do Banjaluke u humanitarnu trku dugu 200 kilometara.

Svi koji žele da učestvuju u ovoj akciji mogu kupiti jedan kilometar po cijeni od 20 KM.

Novac se može uplatiti na Nevenov žiro račun 5723660000392721 u MF banci, ali i na broj žiro računa Sergejeve mame Svjetlane 1613000045479669 u Rajfajzen banci.

Komentari 0
Povezane vijesti
Pogledajte kako danas izgleda Crkva Hrista Spasitelja u Istanbulu koja je pretvorena u džamiju (FOTO/VIDEO) Pogledajte kako danas izgleda Crkva Hrista Spasitelja u Istanbulu koja je pretvorena u džami...
Neven Tuševljak u humanitarnoj trci na stazi Svetog Vasilija Neven Tuševljak u humanitarnoj trci na stazi Svetog Vasilija
Neven Tuševljak trči 120 kilometara, od Mrkonjića do Ostroga Neven Tuševljak trči 120 kilometara, od Mrkonjića do Ostroga
Najčitanije
  • Na današnji dan na Košarama poginuo heroj Ivan Vasojević – Jaguar
    8h 46m
    11
  • Raspored bogosluženja za vaskršnje praznike u hramovima u Istočnom Sarajevu i Sarajevu
    6h 28m
    0
  • Godišnjica najstravičnijeg napada NATO snaga na Saveznu Republiku Jugoslaviju
    8h 47m
    7
  • Božović: Kockanje - tihi razarač porodice i društva, a ne zabava
    9h 38m
    1
  • Tradicionalni Vaskršnji koncert SPD „Sloga“ u Hramu Preobraženja Gospodnjeg
    5h 12m
    0