Nikola Lubura šampion Evrope

06.06.2023. 20:42
1
IZVOR: katera.news

Nakon Prvenstva Balkana, koje je održano krajem maja u Podgorici, i osvojene titule prvaka, Nikola Lubura je nastavio sa odličnim nastupom.

Najperspektivniji teškaš BiH i član Džudo kluba „Famos“ iz Vojkovića na nedavno održanim Evropskim školskim igrama u Beogradu osvojio je titulu šampiona Evrope.

- Postignutim rezultatima u ovoj godini, Lubura je zasigurno nagovijestio da je dječak koji će imati blistavu karijeru – naveli su iz Džudo kluba „Famosa“.

Lubura od sljedeće godine prelazi u kadete i stiče pravo da nastupa i u seniorskoj konkurenciji.

- To će za njega biti veliki izazov, a s obzirom na to da se radi o vanserijskom talentu, očekujemo i prve seniorske medalje – zaključili su iz ovog kluba.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Ponosna tetka 07.06.2023. 10:35
    Ponos Grada Istočnog Sarajeva, ponos roditeljima i cijeloj rodbini. Sve pohvale za objavu, jedni ste od rijetkih medija da nas citaoce "ne bombardujete" samo i isključivo objavama crne hronike.
Povezane vijesti
Seniorke "Famosa" najbolje u BiH Seniorke "Famosa" najbolje u BiH
Vojislav Čelik prvi doplivao do Časnog krsta na rijeci Željeznici u Istočnoj Ilidži Vojislav Čelik prvi doplivao do Časnog krsta na rijeci Željeznici u Istočnoj Ilidži
Prijave za plivanje za Časni krst u Istočnoj Ilidži do 15. januara Prijave za plivanje za Časni krst u Istočnoj Ilidži do 15. januara
Najčitanije
  • Kafane moje mladosti – Kafe „Bagrem“ i bar „Kod Miše Ćele“
    3h 59m
    9
  • Avgustovska razglednica Sokoca iz 1997. godine
    6h 25m
    27
  • Kocka, kocka, kockica
    16h 39m
    35
  • Ovo je alternativni put Foča - Trnovo, jer je "pravi" zatvoren (VIDEO)
    10h 15m
    5
  • Stoja Kašiković se borila za svoju zemlju na način na koji niko nije smio
    4h 37m
    1