Obilježavanje 30 godina obnove rada Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta u Istočnom Sarajevu 1. novembra

23.10.2024. 15:16
0
IZVOR: katera.news

Svečanost povodom obilježavanja 30 godina obnove rada Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta u Istočnom Sarajevu i 63 godine visokoškolskog obrazovanja u oblasti elektrotehnike održaće se u petak, 1. novembra.

Svečanost će se održati u amfiteatru prof. dr Veljko Vuletić Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta u Istočnom Sarajevu sa početkom u 12.00 časova.

Komentari 0
Povezane vijesti
U petak promocija diplomiranih inženjera i mastera elektrotehnike U petak promocija diplomiranih inženjera i mastera elektrotehnike
Počelo obilježavanje Dana odbrane Sarajevsko-romanijske regije Počelo obilježavanje Dana odbrane Sarajevsko-romanijske regije
Obilježavanje Dana odbrane Srba u Sarajevsko-romanijskoj regiji Obilježavanje Dana odbrane Srba u Sarajevsko-romanijskoj regiji
Najčitanije
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    14h 39m
    0
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    8h 38m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    6h 44m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    15h 35m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    4h 16m
    0