Obilježavanje 30 godina obnove rada Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta u Istočnom Sarajevu 1. novembra

23.10.2024. 15:16
0
IZVOR: katera.news

Svečanost povodom obilježavanja 30 godina obnove rada Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta u Istočnom Sarajevu i 63 godine visokoškolskog obrazovanja u oblasti elektrotehnike održaće se u petak, 1. novembra.

Svečanost će se održati u amfiteatru prof. dr Veljko Vuletić Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta u Istočnom Sarajevu sa početkom u 12.00 časova.

Komentari 0
Povezane vijesti
U petak promocija diplomiranih inženjera i mastera elektrotehnike U petak promocija diplomiranih inženjera i mastera elektrotehnike
Počelo obilježavanje Dana odbrane Sarajevsko-romanijske regije Počelo obilježavanje Dana odbrane Sarajevsko-romanijske regije
Obilježavanje Dana odbrane Srba u Sarajevsko-romanijskoj regiji Obilježavanje Dana odbrane Srba u Sarajevsko-romanijskoj regiji
Najčitanije
  • „Kasperijada“ sutra u Palama
    17h 11m
    0
  • Na Elektrotehničkom fakultetu promovisano 49 inženjera i jedan master elektrotehnike (FOTO)
    15h 22m
    0
  • Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
    7h 49m
    0
  • Večeras "Konferencija beba" u Istočnoj Ilidži
    18h 54m
    0
  • Danas promocija diplomiranih inženjera i mastera elektrotehnike
    20h 8m
    0