Odličan nastup Alekse Vukovića u Italiji

12.12.2021. 20:03
0
IZVOR: sportdc.net

Mladi paljanski biatlonac, Aleksa Vuković, imao je odličan nastup na IBU juniorskom kupu u italijanskom Val Martelu ovoga vikenda.

Vuković je zauzeo 40. mjesto u trci na 15 kilometara, sa zaostatkom od 4:35.7 za pobjednikom Dariusom Lodlom iz Njemačke. Aleksa Vuković je na četiri gađanja imao samo jedan promašaj.

Marko Stanojević je zauzeo 65. mjesto, Uroš Lalović je bio 85, a Nikola Bilinac 93. Filip Subotić je zauzeo 111.mjesto. Kod djevojaka, Marija Živković nije uspjela završiti trku.

Naša muška štafeta je danas nastupila, a zaostala je za čitav krug za pobjedničkom štafetom iz Poljske.