Odličan nastup tenisera iz Istočnog Sarajeva

12.04.2024. 12:22
0

Protekli vikend je Mostaru održan turnir u tenisu za dječake i djevojčice uzrasta od četiri do 14 godina.

Teniski turnir je okupio 114 igrača iz regiona, a teniseri iz Istočnog Sarajeva napravili su fantastičan rezultat.

Nikola Golijanin je konkurenciji dječaka do 12 godina osvojio prvo mjesto.

Drugog dana turnira Nikola je nastupio i u starijoj kategoriji do 14 godina i osvojio prvo mjesto.

Ovo je veliki uspjeh za Nikolu, koji nastavlja da bilježi odlične rezultate.

Da podsjetimo, na nedavno održanom Državnom prvenstvu BiH u tenisu, Nikola je osvojio treće mjesto.

Pored Nikole, na turniru u Mostaru su nastupili i njegovi klupski drugari Pavle Vukadin, koji je osvojio treće mjesto u konkurenciji dječaka do 14 godina.

Pavla je u polufinalu porazio upravo Nikola.

Marko Golijanin je osvojio drugo mjesto na utješnom turniru u konkurenciji dječaka do 11 godina, dok je i Elena Dragić u konkurenciji djevojčica do 14 godina igrala četvrtfinale.

Njihov trener Saša Vuković je istakao da je zadovoljan nastupom svojih igrača.

On se zahvalio Teniskom klubu Mostar za odličnu organizaciju i uslove koje su djeca imala tokom trajanja turnira.