Popust 10% na cjelokupan asortiman „B Pharm“ apoteka

25.10.2021. 10:00
0
IZVOR: Katera

Svakog ponedjeljka u B Pharm apoteci, koja se nalazi na adresi Stefana Nemanje br. 1, Lukavica u krugu Doma zdravlja, očekuje vas popust od 10% na cjelokupan asortiman, kao i brojne sedmične i mjesečne akcije na preparate, lijekove, dermokozmetiku i suplemente za podršku zdravlju.

Pored izdavanja lijekova na recept, B Pharm apoteke nude široku paletu dijetetskih suplemenata, herbalnih proizvoda, dermokozmetike, medicinske opreme, anatomske obuće kao i širok asortiman naočala.

U B Pharm apoteci, očekuju vas ljubazni farmaceuti koji su dostupni za savjete i konsultacije o vašim zdravstvenim problemima, konsultacije, kao i savjete o njezi lica, usluge besplatnog mjerenje krvnog pritiska i sve što je potrebno kada je u pitanju briga o zdravlju.

Na policama B Pharm apoteke ekskluzivno se smjestio i italijanski brend  "Rilastil"  njegujući ljepotu kože i vraćajući joj prirodni sjaj. Ova medicinska kozmetika je dermatološki i oftamološki testirana, a bezbijedna je čak i za trudnice, jer ne sadrži kofein niti bioflavonoide.

Farmaceuti u ovoj apoteci su na raspolaganju radnim danima od 7.30 do 20.00, subotom od 8.00 do 20.00 i nedjeljom od 8.30 do 14.00 časova.

Komentari 0
Povezane vijesti
Odigrane monodrama "Ja se zovem Lidija Deduš" i predstava "Godinama u isto vreme" Odigrane monodrama "Ja se zovem Lidija Deduš" i predstava "Godinama u isto vreme"
"Dani Vojina Komadine" od 11. do 13. decembra u Istočnom Sarajevu "Dani Vojina Komadine" od 11. do 13. decembra u Istočnom Sarajevu
Pomozimo Vesni Subašić iz Istočnog Sarajeva Pomozimo Vesni Subašić iz Istočnog Sarajeva
Najčitanije
  • Sjećanje na Veselina Puketu
    21h 49m
    4
  • Uroš Nejaki - posljednji srpski car
    19h 49m
    2
  • Kako je spomenik kralju Petru u Sarajevu zamijenjen orlom
    6h 30m
    1
  • Na današnji dan 1931. godine: Po Staljinovom nalogu srušen Hram Hrista Spasitelja u Moskvi
    6h 29m
    0
  • Od marta iduće godine osnovica za borački dodatak četiri i po marke
    23h 51m
    3