Poslije podne razvedravanje

10.05.2025. 10:07
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj i FBiH prije podne biće promjenljivo do potpuno oblačno sa slabom kišom ponegdje, uglavnom na istoku, dok se u drugom dijelu dana očekuje razvedravanje uz sve više sunčanih perioda.

Od jugozapada ka istoku i u Hercegovini poslije podne doći će do razvoja oblaka iz kojih je moguća prolazna kiša ili pljusak, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Maksimalna temperatura vazduha od 16 do 22, u višim predjelima od 11 stepeni Celzijusovih.

Duvaće slab do umjeren vjetar sjevernih smjerova.

Temperatura vazduha u 8.00 časova: Han Pijesak i Čemerno šest, Kalinovik sedam, Gacko, Sokolac i Srebrenica osam, Kneževo, Mrkonjić Grad i Šipovo devet, Doboj, Sarajevo i Tuzla 10, Banjaluka, Prijedor, Novi Grad, Ribnik, Srbac i Rudo 11, Bijeljina, Foča i Bileća 12, Višegrad i Zenica 14, Trebinje 15 i Mostar 18 stepeni Celzijusovih.

Komentari 0
Povezane vijesti
Sutra više sunčanih perioda Sutra više sunčanih perioda
Kod Gradiške, Gradine i Rače pojačana frekvencija vozila na izlazu Kod Gradiške, Gradine i Rače pojačana frekvencija vozila na izlazu
Srpska bogatija za 24 bebe Srpska bogatija za 24 bebe
Najčitanije
  • Na današnji dan Turci spalili mošti Svetog Save
    1h 33m
    0
  • Određen pritvor radniku ćevabdžinice: Uz ćevape dostavljao i drogu
    14h 1m
    0
  • Ita Rina - Prva domaća filmska diva
    1h 30m
    0
  • "Besmrtni puk" marširao ulicama Pala - sjećanje na žrtve fašizma (FOTO)
    21h 24m
    2
  • Zorana Mijović nastupa na BiH prvenstvu u powerlifting disciplinama snage
    16h 16m
    2