Preminula žena koja se otrovala gljivama, ljekari se bore za život ostalih

07.10.2022. 20:29
0
IZVOR: nezavisne.com

Šapčanka, jedna od sedam ljudi koji su jeli otrovne pečurke, a koja je ležala na VMA i bila u najtežem stanju, preminula je danas.

Kako prenose srpski mediji, još nekoliko pacijenata je u teškom stanju, i ljekari se bore za njihov život.

Podsjetimo, najmanje sedam stanovnika Šapca, među kojima je jedna porodica, završilo je na toksikologiji VMA zbog trovanja pečurkama.

Marija G. (72) iz Ćukovina kod Šapca uhapšena je zbog sumnje da je počinila teško krivično djelo po zdravlje ljudi, prodajući im otrovne pečurke na pijaci. Ona je saslušana u tužilaštvu i određen joj je pritvor od 30 dana.

                                                                                                                                                                

Komentari 0
Povezane vijesti
NATO avioni na Svjetski dan medija, prije 27 godina, srušili zgradu TV Novi Sad NATO avioni na Svjetski dan medija, prije 27 godina, srušili zgradu TV Novi Sad
Pronađena nestala djevojčica iz Novog Sada Pronađena nestala djevojčica iz Novog Sada
U Srbiji aktiviran sistem „Pronađi me“: Nestala petnaestogodišnja djevojčica U Srbiji aktiviran sistem „Pronađi me“: Nestala petnaestogodišnja djevojčica
Najčitanije
  • NATO avioni na Svjetski dan medija, prije 27 godina, srušili zgradu TV Novi Sad
    6h 23m
    0
  • Danas obilježavanje 34 godine od zločina u Dobrovoljačkoj
    10h 26m
    4
  • Tragedija u Sarajevu: Radnik pao sa krova i poginuo
    23h 43m
    0
  • U Istočnom Sarajevu i Sarajevu obilježene 34 godine od zločina u Dobrovoljačkoj (FOTO)
    7h 40m
    4
  • Pronađena nestala djevojčica iz Novog Sada
    10h 53m
    0