Ekipa "Renesanse" osvajač je tradicionalnog Memorijalnog turnira "Danko Remić" koji se igra na terenu Osnovne škole "Jovan Dučić" u Kasindolu.
"Renesansa" je stigla do zlatnih medalja ispred ekipe "Laura", te ekipe "Gold garaža" koje su zauzele drugo i treće mjesto.
Za najboljeg igrača turnira proglašen je Danilo Zoranović iz pobjedničke ekipe.
Osim njega, za "Renesansu" su igrali: Miloš Marić, Bojan Pejić, Danilo Elčić, Stefan Varagić, Vasilije Tomić i Đorđe Vuković.