Rogatica: Veče posvećeno riječi i ljepoti stiha 12. avgusta

04.08.2025. 14:33
0
IZVOR: katera.news

Veče posvećeno riječi i ljepoti stiha održaće se 12. avgusta od 18 časova u Centru za kulturu i sport "Radenko Mišević".

Svoju poeziju i misao sa publikom podijeliće Milenko Jevđević, Slobodan Ristović, Milad Obrenović, Milun Mišo Lubarda i Zorica Penić.

Organizator je JU Narodna biblioteka "Vojislav Lubarda", a poetsko veče se organizuje u okviru "Preobraženskih dana".

Slika

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Rogatica: Realna osnova za priznavanje boričkog arapskog konja kao autohtone rase Rogatica: Realna osnova za priznavanje boričkog arapskog konja kao autohtone rase
Ćebić najbolji atletičar, a Mićević najuspješniji trener Ćebić najbolji atletičar, a Mićević najuspješniji trener
Uručene nagrade najuspješnijim učesnicima konkursa „Ruska bajka“ Uručene nagrade najuspješnijim učesnicima konkursa „Ruska bajka“
Najčitanije
  • Možda niste znali o Nevesinju
    10h 2m
    8
  • Nenad Avlijaš - čovjek koji je programirao Olimpijadu u Sarajevu
    9h 53m
    6
  • Crkva Svetog Arhanđela u Boraču svjedok mnogih istorijskih dešavanja (FOTO)
    9h 54m
    2
  • ZOI 84 Sarajevo – činjenice koje možda niste znali
    10h 11m
    37
  • Pomozimo Mijovićima iz Pala da saniraju štetu od požara (FOTO)
    10h 22m
    3