Sarajevo: Pogoršana epidemiološka slika, zbog virusa se zatvaraju dva odjeljenja bolnice

10.06.2020. 18:44
0
IZVOR: ATV

Na Opštoj bolnici "Prim. dr Abdulah Nakaš" u Sarajevu utvrđeno je prisustvo korona virusa kod dvije radnice ove zdravstvene ustanove.

Kako je rečeno "Klix", zbog te činjenice donesena je odluka da se zatvore odjeljenja za ginekologiju i pedijatriju na ovoj bolnici.

Takođe, istaknuto je da se trenutno radi na tome da se pronađe rješenje za smještaj pacijenata.

U narednim danima slijedi i testiranje osoblja ove zdravstvene ustanove.

Proteklih dana ponovo se povećava broj osoba zaraženih korona virusom. Na Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu na korona virus danas su testirana 282 uzorka, a pozitivnih je bilo šest. Među zaraženim korona virusom u Kantonu Sarajevo (KS) je i jedan policajac.

Komentari 0
Povezane vijesti
Gripa i korona ponovo pune ambulante u Srpskoj Gripa i korona ponovo pune ambulante u Srpskoj
Solaković tvrdi da zna zašto se pojavila epidemija karcinoma: "Bolje da su bacili atomsku bombu nego taj virus" Solaković tvrdi da zna zašto se pojavila epidemija karcinoma: "Bolje da su bacili atomsku b...
U vrijeme korone novac nosili u US Nenada Stevandića (VIDEO) U vrijeme korone novac nosili u US Nenada Stevandića (VIDEO)
Najčitanije
  • Gavrilo Princip – Pucanj za slobodu
    38m
    35
  • „Kasperijada“ danas u Palama
    6h 28m
    0
  • Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
    22h 45m
    0
  • Generacija iz Ilijaša proslavila maturu koju nikada nije imala
    7h 28m
    0
  • Zgrade Parlamenta i Savjeta ministara BiH sagrađene na srpskom groblju
    7h 2m
    4